KNÍŽKA

NOVÁ knížka Olívie Úžasné:
A co když je to láska?


Více než 30 povídek o lásce na 230 stranách, kde nejde jen o přímočarou romantiku a někdy i sex.

Povídky mají svou hloubku i humor, nacházejí nová východiska, možnosti a představují překvapivé konce.

Nová tištěná knížka Olívie Úžasné vyšla 12. prosince 2018. Je tady pro všechny, kteří neradi čtou na monitoru, milují vůni opravdových knížek, rádi dávají osobní dárky... Anebo jen chtějí mít oblíbené povídky ve své knihovně a kdykoliv se k nim vracet.♡https://www.olivie-uzasna.cz/p/objednavka-knizek_22.html


    NA JAKÉ POVÍDKY SE MŮŽETE V KNÍŽCE OLÍVIE ÚŽASNÉ TĚŠIT?    Čeká na vás více než 30 povídek na 236 stranách. Jejich seznam s krátkou upoutávkou si můžete prohlédnout zde:

    Rozveď se, nebo...

    Milenka tlačí a on doufá, že odkládání je nejlepší řešení. Jenže ji podcenil. Je jen otázkou času, kdy a jak dá jeho manželce o sobě vědět…

     

    Právo na milence

    Vlasta je poprvé v životě v lázních. Podlehne svodům Roberta, který ji přesvědčuje o tom, že každá žena má právo na milence, pokud si jí manžel dostatečně nevšímá?

     

    Vzkaz od tvé lásky

    Milada má dneska narozeniny. V rádiu pro ni vysílají vzkaz od milovaného člověka, který už několik měsíců nežije. Je to vtip, nebo dlouho připravované překvapení?

     

    Nápoj lásky se nesmí ředit

    Běta miluje bylinky, lektvary a kouzla. Proto se o svatojakubské noci vydá hledat mandragoru do nápoje lásky k místní zřícenině hradu. Nic však nejde podle plánu. Roste tu vůbec? Kde ji najít? Pomůže David?

     

    Sexy za pár dní

    Stačí si opakovat „jsem sexy, jsem sexy“, a stane se zázrak. Alespoň tak jí to tvrdili na kurzu. Jenže teď to vypadá, jako by se proti ní všechno spiklo, a její vzhled má do „sexy“ hodně daleko. A to jde na své první rande. Opravdu postačí věřit a vytrvat s opakováním mantry?

     

    Dnes přicházím naposledy

    Třicet let se tajně scházejí jednou za rok v hotelovém pokoji. Neznají své adresy, telefonní čísla ani emaily. Rodiny drží stranou a ukradnou si vždy jen jeden romantický den a noc. Ale co když je to tentokrát vážně naposledy?

     

    Neříkej mi kolego!

    Služební cesta s nafoukanou šéfkou není nic, o co by stál. Jenže cestou se může stát ledacos. I to, co by vážně nečekal.

     

    Všechno je jinak, školní lásko

    Je to už dvacet let, co se viděli naposledy. On ji miloval, ona odjela a vdala se v Itálii za hraběte. Teď je zpátky a chce všechno dohnat. Co tak najednou? Mohou se mu školní sny splnit, nebo je v tom nějaký háček?

     

    Vražedná láska

    Portýr našel pokoj plný krve, ale mrtvolu žádnou. Kdo bydlel na pokoji číslo 305? Šlo o vyřizování účtů, nebo je v tom něco zcela jiného?

     

    Tajemství pro doktorku

    Když se lékařce svěříte s tím, co se vám sice jen zdálo, ale máte z toho modřiny. Byl to opravdu jen sen, nebo je třeba zasáhnout?

     

    Tohle jsem si neměl přát!

    O svatojakubské noci potkal na lesní cestě nahou ženu. Není tu náhodou – čeká na něj. Ale proč? A co teď s ní? Magická noc přináší mnohá překvapení a plní i přání, která jste nemuseli myslet úplně vážně…

     

    Nikdy se jí nevzdám!

    Nedokázal odejít od manželky kvůli dětem. Milence se to nelíbí. Co se stane, když jednoho dne najde odvahu a ten radikální řez skutečně udělá?

     

    Vošahlíku, nešahej!

    S VIP pacienty bývá potíž. Své o tom vědí i v domově U Tří růží. Pan Vosáhlo osahává sestřičky – nevybíravě, a hlavně všude. Manželka tomu nevěří a vyžaduje pro něj tu nejlepší péči. Ale jen do chvíle, kdy ji personál nechá nahlédnout pod pokličku...

     

    Ta s číslem šest

    Chtěla být ta jediná – nezapomenutelná, svůdná a vdaná. Bohužel se ukázalo, že on už ženatý je. Ale když se jí o něm zdá zlý sen, rozhodne se mu ještě jednou napsat a varovat ho… Bude litovat?

     

    Jediná na světě

    Pozvete si na grilovačku pár přátel a zjistíte, že vám manžela svádí dvacetiletá blondýna. Vyhodíte ji z oslavy? Uděláte ze sebe totální krávu a ztrapníte všechny kolem? Nebo není třeba dělat vůbec nic?

     

    Tantrická bestie

    Přijedete na kurz tantry a tam vám zakážou sex. Ale o ten tady mělo jít především, ne?

     

    Pusa na titulku

    Přítel ze školy napíše na svůj facebook podivný vzkaz. Za pár dní se s ním potká jen tak ve městě. Může mu pomoci, nebo je to pro ni samotnou příliš nebezpečné?

     

    Ten s tebou nezestárne

    Babička poznala z fotky, že to není parťák do života, ale ona tomu nechce věřit. Až firemní večírek jí rozváže oči…

     

    Losos na růžovém pepři (bez pepře)

    Michal rád vaří. Umí přesně sedm jídel. Dnes se učí jídlo osmé – balicí. V příručce je to napsané jasně – uvař lososa na růžovém pepři, a žena bude tvoje. Ale co když má zrovna tahle dívka úplně jiné chutě?

     

    Líná bejvalka

    Spoustu let byla doma. Manžel nechtěl, aby pracovala, měla se starat o něj a o dcery. Splnila mu to a tak nějak zapomněla na sebe. Teď všude kolem rozhlašuje, že je líná. Rozhodl se odejít a nechce platit. Z čeho bude s dětmi žít?

     

    Nejsem drtička na chlapy!

    Trapas se vám stane snadno – opijete se a napíšete šéfovi, že se vám líbí a chcete to s ním dělat. Ale jak z toho teď ven, když on zvoní na váš domovní zvonek a vy už jste střízlivá?

     

    Svatba pod stolem

    Na svatbu můžete jít v různých rolích – jako svědek, host, rodič nebo (bývalá) milenka… To poslední je případ naší hrdinky, která stráví skoro celou svatbu pod stolem. Proč? Co jí brání vylézt?

     

    Víly přece nevržou

    Každý by si chtěl vyfotit Vílí vodopády. Mají svoji atmosféru i kouzlo. Kdo se v nich vykoupe, stane se neodolatelným a najde lásku. Funguje to opravdu na každého?

     

    Příliš dlouhé čekání na náhodu

    Neviděli se deset let. A taková to byla láska. Jenže on chtěl děti, ona kariéru. Teď se potkali ve stejném hotelu. Je to náhoda?

     

    Má nevěrná Věra

    Kamioňák přijede v noci domů ze služební cesty a v předsíni jsou pánský boty. Vlítne do ložnice a udělá pořádek. Ale nějak mu tu chybí manželka…

     

    Vídeňský valčík pro Annu

    Anna napsala své přání do televizní show. Vybrali ji a na obrazovce to vypadalo jako splněný sen. Ale ona teď pláče. Co je špatně a dá se to nějak napravit?

     

    Kdo se stěhuje?

    To takhle doma pečete vánoční cukroví a přijedou stěhováci pro věci vašeho manžela. Omyl? Vtip kamarádů? Něco jiného? Ivanka se tomu rozhodne přijít na kloub, a začnou se dít věci…

     

    Chci tvoje štěstí!

    Může se to stát i vám. Jste šťastní a spokojení. Jen si tak jedete tramvají, dostanete pár otázek a najednou přijde rána. Ale proč? Za co?

     

    Můj manžel prasák

    Nikdy by nevěřila, že to udělá. Jedou na hory a vezmou s sebou milenku jejího manžela, a ještě lžou dětem. Proč to dělá? A je z toho cesta ven?

     

    Tentokrát chci já!

    Manželská hádka o peníze. Už to tu bylo stokrát! Kdo víc utrácí a za co? Kdo na to má větší právo? Je důležitější gauč, nebo kultura? Má to vůbec řešení?

     

    Ať mě na rukou nosí!

    Sešla se s ďáblem a podepsala úpis. Přála si jediné – být štíhlá tak, aby ji mohli muži na rukou nosit. Jak se jí změní život, když se přání splní? Přinese jí tahle změna vytouženou lásku?


    O tohle všechno nechcete přijít! ;)     https://www.olivie-uzasna.cz/p/objednavka-knizek_22.html

      

     O AUTORCE


     Klára Dvořáková alias Olívie Úžasná vyrostla na malé vesnici, vystudovala vysokou školu "přes počítače", pak si vzala kluka z města. Přivedla na svět syna a před pár lety se rozhodla přestat žít "obyčejným" životem.

     Teď tak trochu čaruje v Roztokách a každý týden píše novou povídku na svůj blog. Někdy je vtipná, jindy k zamyšlení, každopádně pomáhá a přináší magii do našich životů.

     V loňském roce vydala svoji první knížku: Už nikdy mě nelíbej! a v letošním získala se svými povídkami (díky vám čtenářům) 5. místo v anketě Bloger roku na webu iDnes.cz. Nyní vychází její druhá knížka povídek: A co když je to LÁSKA?

     Autorka s úsměvem říká: "Pokud jste v povídkách někoho poznali, tak mi to promiňte. Určitě to není ona nebo on. Jen se nám všem dějí podobné věci;))"


     CO O POVÍDKÁCH OLÍVIE ÚŽASNÉ ŘÍKAJÍ ČTENÁŘKY

      

     Facebook: Zdeňka Staňková


     https://www.olivie-uzasna.cz/p/objednavka-knizek_22.html     Nová knížka Olívie Úžasné

     NEJČTENĚJŠÍ POVÍDKY NA OUZASNA.CZ